Ласкаво Просимо

prapor1

 

Мисливство

Інформація про охорону державного мисливського фонду станом на 01.09.2017 р.

№ з/п Користувач мисливських угідь Дата складання протоколу У чому полягає порушення, ст. закону, кодексу Реєстраційний номер протоколу Накла-дено штраф, грн

Нарахо-

вано збитки, грн

Примітка (винесено постанову, сплачено добровільно, передано в поліцію, прокуратуру, суд , виконавчу службу)
 1 ДП "Бібрський лісгосп"  26.02.17   ч.2.ст 85 КУпАП незаконе добування кабана №0001 від 26.02.17   1020  10000 добровільно оплачений штраф у розмірі 1020 грн; добровільно оплачені збитки в сумі 10000 грн.

 Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Бібрський лісгосп» станом на 01.09.2017 р

  Станом на 01.09.2017 р. рейдовою бригадою ДП «Бібрський лісгосп» проведено 38 рейди по охороні державного мисливського фонду, в зоні діяльності лісгоспу. В результаті проведеної роботи складено 1 протокол, в мисливських угіддя ДП "Бібрський лісгосп" про адміністративне правопорушення нараховано збитки в сумі 10 тис.грн. 

 

Рух справ про браконьєрство та рейдова робота за 2016 рік

  • Сезон полювання 2016-2017 рр

      По ДП «Бібрський лісгосп» видано наказ від 21 квітня 2016 року «Про проведення полювання в мисливському сезоні 2016/2017 років на території мисливських угідь ДП «Бібрський лісгосп». Наказ погоджено в Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та в Львівській обласній державній адміністрації.

  • Наказ від 21 квітня 2016р. Лист 1Лист 2

  • Ліміти на добування мисливських тварин в сезоні полювання 2016-2017 рр.

 

 

 

До уваги мисливців Перемишлянщини


У зв’язку з закінченням терміну користування мисливськими угіддями Львівською обласною радою УТМР (Перемишлянське господарство), а саме лісові масиви Перемишлянського лісництва квартал 41-45, лісові масиви Брюховицького лісництва квартали 1-72, відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» переходять під охорону працівників державної лісової охорони ДП «Бібрський лісгосп».

Полювання на території мисливських угідь Львівської обласної ради УТМР (Перемишлянське господарство) категорично заборонено не лише у лісових масивах але і в польових та водно-болотних угіддях, до нового рішення про надання у користування угідь Львівською обласною радою.

На виконання листа Львівського ОУЛМГ по лісгоспу виданий наказ «Про охорону мисливських угідь державного мисливського фонду» яким зобов’язано посадових осіб державної лісової охорони лісгоспу посилити охорону державного мисливського фонду та проводити постійні рейди по виявленню фактів браконьєрства.

Згідно статті 12 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» до полювання прирівнюється:

перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім випадків регулювання чисельності диких тварин, польових випробувань і змагань мисливських собак не нижче обласного рівня)

перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.

Крім цього додатково повідомляю межі господарства Львівської обласної ради УТМР (Перемишлянське господарство) де будь-яке полювання прирівнюється до браконьєрства: від с.Тучне по дорозі на с.Розсохи, с.Осталовичі, с.Мерещів, м. Перемишляни, с.Боршів, с.Виписки до межі Бібрського та Золочівського лісгоспу до с.Новосілки до межі області, по границі Перемишлянського району з Тернопільською, Івано-Франківською областями та Жидачівським районом до с.Тучне

Районний мисливствознавець Дзяний А.М.

Відкриття облавних полювань на копитних тварин

 

01 листопада 2015 року в мисливських угіддях лісгоспу розпочнуться облавні полювання на копитних тварин.

В сезоні 2015 року ліміт добування кабана по ДП «Бібрський лісгосп» становить 8 голів, ліміт добування козулі – 17 голів.

Згідно наказу від 10 серпня 2015 року № 130 в лісгоспі встановлено наступні ціни на ліцензії та послуги:

- вартість ліцензії при полюванні на кабана – 600,00 грн.;

- вартість ліцензії при полюванні на козулю – 200,00 грн;

- послуги одного єгеря – 200,00 грн;

- послуги автотранспорту – 350,00 грн;

- вартість 1 кг м’яса кабана (козулі) – 50 грн.

Слід відмітити, що за добування трофейних самців кабана або козулі, мисливець повинен буде сплатити додаткову плату, в залежності від розміру та ваги трофею.

Днями облавних полювань встановлені субота та неділя.

Полювання будуть проводитись в угіддях лісгоспу, за виключенням відтворюючих ділянок. До відтворюючих ділянок належать ландшафтний заказник місцевого значення «Свірзький» площею 532 га та лісовий масив – урочище «Серники» площею 704 га.

         Оскільки, у визначені для полювання дні, в лісі можливе перебування сторонніх людей, пов’язане з збором грибів, відпочинком або випасанням худоби, прохання до них бути максимально уважними та уникати місць проведення полювань.

Мисливствознавець лісгоспу  Р. Гузар

Сезон полювання 2015/2016

По ДП «Бібрський лісгосп» видано наказ від 16 квітня 2015 року «Про проведення полювання в мисливському сезоні 2015/2016 років на території мисливських угідь ДП «Бібрський лісгосп». Наказ погоджено в Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та в Львівській обласній державній адміністрації.

Переглянути наказ від 16 квітня 2015 в PDF 

Мисливське господарство лісгоспу

   ДП „Бібрський лісгосп" займається веденням мисливського господарства на базі Свірзького та частини Суходільського лісництв, мисливські угіддя надані у користування рішенням сесії Львівської облради від 25.06.13 р. № 848 терміном до 23.06.2020 р.

   Загальна площа мисливських угідь, наданих для ведення мисливського господарства становить 6484 га з них лісових - 5411 га, польових -1053 га, водно-болотних - 20 га.

   Границі мисливського господарства від с. Стоки по дорозі через с. Свірж, с. Кимир, с. Ушковичі, с. Мерещів, с. Осталовичі, с. Розсохи, с. Тучне до границі області по границі між Перемишлянським і Жидачівським районом до с. Любешка далі по дорозі через с. Вілявче до с. Стоки. Від с.Лани дорогою до с.Серники, далі серез с.Любешка, с.Малі Ланки0с.Гончарів до с.Лани, включаючи лісові квартали 1-13 Свірзького лісництва. Від с.В.Глібовичі дорогою до с.Лани, далі автомобільною дорогою через с.Хлдлоківці, с.Кологори, межею ДП "Бібрський лісгосп" та ДП "Стрийський лісгосп" до с.В.Глібовичі, включаючи лісові квартали 59-76 Суходільського лісництва

   Штатна чисельність працівників мисливського господарства складає 2 чоловіки в т. ч. один мисливствознавець та один єгер

- Звіт 2-тп мисливство 2014 рік

- облік 2015

- Про затвердження Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин

- Закон України Про мисливське господарство та полювання

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.