Ласкаво Просимо

prapor1

 

Люби і знай свій рідний край

Свою мандрівку туристи розпочали з зоопарку в с.Меденичі Дрогобицького району. Учасників мандрівки приємно здивувала велика кількість тварин в зоопарку, а також умови їх утримання. З цікавістю було оглянуто вольєри з тваринами та птахами, окремих з них вони побачили вперше.

Поєднуючи естетичні та духовні потреби продовжмили свою подорож в м.Борислав до церкви святої Анни. Цікава ця церква тим., що в ній зберігаються мощі понад 700 святих світу, за допомогою яких зцілюються навіть важкохворі.

Сюди приїжджають з усієї країни, щою помолитись перед священними останками і вимолити здоров’я та заступництва для себе та родини. Зберігаються тут ризи, хустина та волосся Богородиці, фізична кров Ісуса Христа, єлеї та мощі святих.

Після задоволення духовних потреб мандрівники поїхали помилуватися природою гірського краю. Проїжджаючи знаменитим курортом в Східниці не втримались щоб зробити фото на пам'ять та скуштувати безпосередньо з джерел цілющої води Нафтуся.

Намилувавшись краєвидами Східниці продовжили свій шлях до Наскельної фортеці Тустань – пам’ятки історії, археології, архітектури та природи, яка немає аналогів у Європі. На базі цієї фортеці створений історико-культурний заповідник «Тустань». Його можна вважати одним із наймальовничіших місць Західної України.

Пірнувши з головою в історію сивої давнини та набравшись незабутніх вражень мандрівники вирішили заночувати в с.Рожанка поблизу Славського.

Підкріпившись смачною вечерею, яку самі ж і приготували на вогнищі, мандрівники ще довго не йшли відпочивати, пригадуючи події насиченого дня, а задушевні розмови та гарні українські пісні надавали родинного затишку та спокою.

Недільний ранок почали з молитви в каплиці, яка знаходиться на території бази відпочинку і продовжили свій рух дальше в гори.

Дорога привела наших туристів до відпочинкового комплексу Захар Беркут, який знаходиться в с.Волосянка.

Відомий комплекс тим, що він має понад 9 тис.м. гірськолижних трас.

Основний крісельний витяг має довжину 2700 метрів, при цьому витяг має перепад висот 552 метри і має пропускну спроможність близько 320 чоловік за годину.

Крісельна дорога дозволяє піднятись на гору Високий Верх та до джерела Писана Криниця. Зверху відкривається вражаюча панорама гір.

Досхочу надихавшись цілющого гірського повітря та намилувавшись краєвидами продовжили свою мандрівку до не менш цікавого місця де шумлять зелені ліси і тече швидка річка Славка, чарівне місце, де за легендою, досі чутно брязкіт лицарських обладунків, шуркотять шовки і парчі суконь прекрасних дам, а гостей зустрічають хлібом-сіллю. Тут стоїть казковий замок, Вежа Ведмежа. Схований від стороннього ока, він дарує насолоду тиші та спокою своїм гостям, а вишуканий інтер’єр замку задовольнить найвибагливіші смаки відвідувачів.

Вдосталь находившись територією замку мандрівники почали збиратись додому.

Спускаючись з гір чути гучний потік Кам’янецького водоспаду. Висота падіння води сягає 6 метрів. Потужний та прекрасний, він розділений велетенською кам’яною брилою на два потоки. Уявіть лишень, яку міць має вода, що сходить тут із снігом або затяжними літніми дощами!...

Посмакувавши смаколиками, які продаєть тут вдосталь мандрівники врешті вирушили додому.

Втомлені але щасливі з незабутніми враженнями вернулись додому щоб з понеділка почати свої трудові будні.

І ще довго будуть згадувати яка ж чарівна наша Україна.

Нижче подаємо фото-звіт нашої мандрівки

Головний лісничий Пилипів М.І.

20160830 140617IMG 0540

IMG 0559

IMG 2543

IMG 2536

IMG 2544

IMG 3694

IMG 5440

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 5425

IMG 2592

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 5456IMG 5458

 

IMG 5462

IMG 5464

 

 

 

IMG 5498IMG 5514IMG 5478

 

 IMG 5618

IMG 5617

 

 

 

 

 

 

 

IMG 5650IMG 5658IMG 5628IMG 5666IMG 5667IMG 5673IMG 5677

 

 

Офіційно: набули чинності суттєво збільшені суми відшкодування збитків за браконьєрство

Сьогодні, 25 липня, в Офіційному віснику України опубліковано спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» (переглянути наказ).

Такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази по всіх видах тварин. Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр має сплатити не лише штраф, а й компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачу мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин.

Наприклад, браконьєру необхідно буде компенсувати за незаконне добування або знищення лося 80 тис. грн (було 20 тис. грн), оленя європейського – 60 тис. грн (було 15 тис. грн), оленя плямистого – 50 тис. грн, лані – 40 тис. грн (було 10 тис. грн), козулі та муфлона – 32 тис. грн (було 8 тис. грн).

Також збільшено суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Зокрема, за бобра – 10 тис. грн (було 2600 грн); зайця-русака – 8 тис. грн (було 500 грн); бабака, куницю – 6 тис. грн (було 1500 грн); лебедя – 4 тис. грн (було 1 тис. грн); галагазів, гусей, кекликів, куріпок сірих, фазанів – 2 тис. грн (було 500 грн).

Окрім того, збільшено у 5-10 разів такси за знищення чи пошкодження гнізд, нір, бобрових загат, інших жител тварин.

З повним переліком звірів та птахів, за незаконне добування або знищення яких збільшено суми відшкодування, можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B9CGEXC5v0a9THZkNDFzaGdpVEk/view

Прес-служба Держлісагентства 

Підсумки роботи підприємств Львівського ОУЛМГ за перше півріччя 2017 року

Загальні обсяги відтворення лісів за 6 місяців 2017 року склали 2612 га. Зокрема, створено 1467 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 1195 га, що становить 46% від всього обсягу лісовідновлення.

У відповідності до обласної цільової Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки, підприємствами управління створено 135 га лісових культур, провадиться закупівля обладнання для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

emblema LOULMGЗа перше півріччя 2017 року проведено 3856 га доглядів за лісовими культурами при плані 3708 га, що становить 104%.

Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 5,1 тис.га., в ході яких заготовлено 121,5 тис. кбм ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду в молодняках проведені на площі 1,3 тис. га.

За період з початку року в лісах Львівського ОУЛМГ зареєстровано 351 випадок самовільної рубки лісу загальною кубомасою 1090 кбм деревини. З них державною лісовою охороною виявлено 350 випадків, кубомасою 1066 кбм, що складає 98%.

Підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 420,4 тис. кбм. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 297,5 тис. кбм.

В круглому вигляді було реалізовано 348,8 тис.кбм. деревини.

З метою забезпечення вітчизняних переробників деревини сировиною, на спеціальних аукціонах було реалізовано 34,2 тис.кбм деревини, на загальних аукціонах – 197,1 тис.кбм.

На експорт було відвантажено 11,1 тис.кбм деревини, що на 54,0 тис.кбм менше, ніж за перше півріччя 2016 року.

На власних виробничих потужностях за 6 місяців 2017 року перероблено 83,0 тис.кбм. деревини, що на 2,0 тис.кбм більше, ніж за відповідний період минулого року.

Слід відмітити, що протягом року підприємствами управління проводилася значна робота по нарощуванню обсягів переробки деревини шляхом докорінної модернізації виробництва. В цілому за період з початку поточного року обсяг власних інвестицій у придбання деревообробного обладнання склав 16,5 млн.грн. З них по ДП «Бродівське ЛГ» - 2,5 млн.грн, ДП «Радехівське ЛМГ» - 5,6 млн.грн, ДП «Буське ЛГ» - 5,0 млн.грн, ДП «Жовківське ЛГ» - 3,5 млн.грн.

Зважаючи на щорічне зростання вартості енергоносіїв, важливим залишається питання забезпечення населення області дровами паливними. За 6 місяців поточного року їх було реалізовано більш ніж 16,0 тис.кбм.

Невід’ємною частиною найшвидшого вирішення проблеми всихання смерекових насаджень Карпатського регіону є нарощування обсягів будівництва лісових доріг. З початку року побудовано та відновлено 41,0 км лісових доріг.

Обсяг реалізації продукції склав 415,2 млн.грн., або 112,2% до відповідного періоду минулого року.

Рівень середньомісячної заробітної плати по підприємствах управління досяг 7337 гривень, або 125,5% до рівня минулого року (ріст – 1489 грн). 

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах управління – відсутня. 

Підприємствами управління сплачено до зведеного бюджету 102,4 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 11,6 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. 

З них до Державного бюджету сплачено 71,6 млн. грн., до місцевого бюджету — 30,8 млн. грн.

Крім податків підприємствами управління за 6 місяців 2017 року сплачено Єдиного соціального внеску в сумі 30,2 млн. грн. 

Разом сплачено платежів до зведеного бюджету та Єдиного соціального внеску в сумі 132,6 млн. грн.

Відділ економіки і фінансів

Львівського ОУЛМГ

Шановні партнери!

auk torgy derevynoy 2017

Товарна біржа «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» повідомляє про проведення додаткових аукціонних торгів з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2017 року лісозаготівельними підприємствами (постійними лісокористувачами) Львівської області.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ 20.07.2017.

реєстрація з 10:00 до 11:50

початок торгів о 12:00

Місце проведення торгів: м.Львів, Стрийський парк 14 у приміщенні Львівської Торгово-Промислової Палати 2 поверх, конференц зал.

Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ

Праця над майбутніми лісами

IMG 0358Із закінченням весняної лісокультурної кампанії в лісівників почалася напружена пора по догляду за посівами деревних порід в розсадниках, шкільних відділеннях, а також за посадками лісових культур, як мінімум до п’ятирічного віку.

В біжучому році ДП «Бібрський лісгосп» заплановано провести догляди за лісовими культурами на площі 360 га. Догляди в перші роки посадки проводяться методом сапання, а також обжинкою трав’янистої рослинності   і другорядних швидкоростучих деревних порід.

Станом на 1 липня по лісгоспу проведено доглядів за лісовими культурами на площі 94 га.

Враховуючи те, що на теренах нашого підприємства переважають багаті грунти, лісові насадження швидко заростають другорядними малоцінними деревними породами (верба, береза, граб, осика), тому доводиться постійно доглядати за молодняками, щоб не допустити зміни головних порід (дуба, модрини, бука).P5290041

Для цього в біжучому році заплановано провести освітлення головних порід на площі 90 га, а прочищення на площі 80 га.IMG 20170706 164210

За 6 місяців 2017 року освітлення проведено на площі 20 га , прочищення на площі 49 га.Без своєчасного проведення рубок догляду в молодняках, не можливо виростити високопродуктивні насадження з головними породами дубом, буком, модриною. Проведення рубок догляду в молодняках проводять добре підготовлені спеціалісти, які своєю працею поліпшують якісне співвідношення породного складу насаджень, підвищують їх стійкість, створюють умови для скорочення термінів вирощування технічно стиглої деревини.

Прес-служба лісгоспу

Держлісагентство: Сума відшкодування збитків за браконьєрство збільшена в чотири рази

Підготовлений Державним агентством лісових ресурсів України спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» пройшов державну реєстрацію в Мін’юсті (переглянути наказ).

Такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшуються в 4 рази по всіх видах тварин. Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр має сплатити не лише штраф, а й компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачу мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин.

Наприклад, розмір стягнення за незаконне добування або знищення лося збільшено до 80 тис. грн(було 20 тис. грн), оленя європейського – до 60 тис. грн (було 15 тис. грн), оленя плямистого – до 50 тис. грн, лані – до 40 тис. грн (було 10 тис. грн), козулі та муфлона – до 32 тис. грн (було 8 тис. грн).

Також збільшено суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Зокрема, за бобра – 10 тис. грн (було 2600 грн); зайця-русака – 8 тис. грн (було 500 грн); бабака, куницю – 6 тис. грн (було 1500 грн); лебедя – 4 тис. грн (було 1 тис. грн); галагазів, гусей, кекликів, куріпок сірих, фазанів – 2 тис. грн (було 500 грн).

Окрім того, збільшено у 5-10 разів такси за знищення чи пошкодження гнізд, нір, бобрових загат, інших жител тварин.

Нові збільшені такси почнуть діяти з дня опублікування наказу в Офіційному віснику Мін’юста, яке заплановане на 25 липня 2017 року.

Зазначимо, що крім відшкодування збитків за браконьєрство передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Урядовий портал

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.