Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

В лісгоспі продовжується підгодівля звірів

З пониженням температури повітря та значними сніговими опадами зросла потреба представників фауни  в підгодівлі.

Лісовою охороною Свірзького лісництва  на протязі весняно – літнього періоду 2017 року було заготовлено 300 штук вівсяних снопиків, 800  штук кормових віників та пів тони сіна. Також підприємством проведено закупівлю 1 т  пшениці.

Слід відмітити, що підгодівля  фауни проводилась практично на протязі всього  минулого року, однак в літньо – осінній період норма викладки кормів була мінімальною, оскільки в цей період для козуль та кабанів є достатньо природних кормів. В цей період року проводилась викладка в основному зернових та солі. Ці заходи спрямовувались на те, щоб знизити пошкодження сільгоспугідь дикими тваринами.

Однак з  настанням  сталого снігового покрову та значним пониженням температури повітря,  потреба звірів в підгодівлі різко зросла. Лісовою охороною Свірзького лісництва проводиться викладка кормів в годівниці та підгодівельні майданчики, які активно відвідуються звірами.

Прес-служба лісгоспу

IMG 2802

IMG 20180122 15105

Оновлення техніки в 2017 році

В 2017 році, державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. За власні кошти підприємств, відповідно до плану придбання, закуплено нової техніки обладнання та інших засобів на суму 42,6 млн. грн.

Лісгоспами області придбано 4 одиниці нової тракторної техніки, один бульдозер та один екскаватор, 5 вантажних автомобілів з причепами та гідроманіпуляторами та 4 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу. Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ». Лісовозні автомобілі придбали ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ».

18012018 m

Значно обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових ліній, верстатів та обладнання на суму 23 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній ДП «Рава-Руське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ, ДП «Жовківське ЛГ», ДП «Буське ЛГ».

Для вирішення питання первинного вивезення лісопродукції з важкодоступних місць, Бібрським, Золочівським, Рава-Руським та Сколівським лісгоспами придбано шість причіпних лісовозних тракторних теліжок з гідроманіпуляторами фірм Де Лайт, Веймер, Кесла, Біндерберг. 

18012018 traktor

Для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт лісогосподарськими підприємствами області закуплено 11 гідроманіпуляторів на суму 3,9 млн. грн. Придбано 127 нових бензопил та 17 кущорізів на суму 1,9 млн. грн., 4 трелювальні лебідки на суму 472 тис. грн.

Впровадження нової лісовозної та трелювальної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротити затрати коштів на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки.


Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ

Бібрський лісгосп відвідали колядники.

12 січня напередодні Старого Нового Року до Бібрського лісгоспу завітали колядники.

Уже традиційно, з Різдвяною Колядою прийшли діти та вихователі Будинку дитячої та юнацької творчості м.Бібрки.

IMG 0a2e6248d45db208f3e231d954a21486 V

Колектив Бібрського лісгоспу подякував колядникам за атмосферу свята та пригостили дітей солодкими подарунками.

Прес-служба лісгоспу

Відбулася семінар-нарада з питань техніки безпеки під час проведення полювань

11 січня 2018 року, у зв’язку з значною кількістю нещасних випадків на полюванні внаслідок порушення правил та термінів полювання, недотримання техніки безпеки на полюванні та необережного поводження з мисливською зброєю, на виконання листа Держлісагентства України від 27.12. 2017 № 03-16/10311-17, - Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства разом з спеціалістами держпідприємств, що належать до сфери керування управління та користувачами мисливських угідь області за участю інспектора ВКОЗ СДС УПД ГУНП у Львівській області майора поліції - Яворського В.Є, інспекторів Держекоінспекції у Львівській області а саме, - начальника відділу оперативного контролю - Барабаша М.М. та начальника відділу екологічного контролю ПЗФ, рослинного і тваринного світу - Катюбіна Б.А, а також начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області - Демчишина М. М. - провели семінар-нараду з питань техніки безпеки під час проведення полювань.

11012017 n4

Окрім зазначеного вище питання на порядку денному розглядалися ще питання продовження проведення роз’яснювальної роботи про недопущення поширення африканської чуми свиней серед кабанів, про проведення обліку мисливської фауни та своєчасного представлення лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезоні полювання 2018-2019 років та різне.

11012017 narada

Нараду відкрив перший заступник начальника управління – головний лісничий – Целень Я. П., який зачитав Пастирське Різдвяне послання до мисливців і членів мисливських товариств, єпископа Сокальсько – Жовківського, керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії та Голови Комітету з питань екології при Синоді єпископів УГКЦ. На нараді виступили начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливського господарства - головний мисливствознавець управління Бурмас В.Р. та перелічені вище представники державних уповноважених органів. У обговоренні кожного питання приймали участь присутні представники користувачів мисливських угідь області. Нарада пройшла організовано в діловій, робочій атмосфері.

11042017 n5

Головний мисливствознавець управління

В. Бурмас

Реалізація насіння модрини

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

Прес-служба лісгоспу

Привітання з Різдвом Христовим

1483616689 privtannya z rzdvom hristovim 2017

Шановні працівники лісового господарства!

Щиросердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим!

 

Бажаю Вам зустріти і провести свята у доброму здоров’ї, хорошому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до Вашого дому добро і достаток, осяє радістю серця і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю.

Хай життєві труднощі оминають Вашу родину, завжди панують в ній мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!

Щастя Вам і Вашим родинам, Господнього благословення на многая і благая літа!

 

 

 

З повагою, за дорученням колективу

Володимир Борщ

Директор ДП «Бібрський лісгосп»

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.