Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

ВІКТОР СІВЕЦЬ: цього року Держлісагентство перевиконало обсяги створення нових лісових культур на 103% від запланованого плану.

25.11.2013


В 2013 році садіння і висівання лісу виконано на площі 52 тис. га, що становить 103% від річного завдання. Весь обсяг лісокультурних робіт проведений на землях лісогосподарського призначення, з яких 13 тис. га – це нові ліси. Площа створених лісів в 1,9 рази перевищила площу минулорічних суцільних зрубів.

Цього року на лісорозведення та відновлення з державного бюджету було направлено 100 млн. грн. Слід зазначити, що середня вартість одного гектару лісу становить 4400 грн. Тому, більшість робіт було проведено за власні кошти лісогосподарських підприємств. 

«З метою поліпшення якісного складу лісів та їх оздоровлення проведені рубки формування молодняків на площі 33,8 тис. га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 4,9 млн. куб. м ліквідної деревини. В наступному році підприємства галузі і надалі будуть направляти свої зусилля на поліпшення лісокультурного виробництва шляхом якісного обробітку ґрунту, використання тільки районованого садивного матеріалу, проведення своєчасних доглядів за лісокультурами» - наголосив Віктор Сівець.

 

Прес-служба Держлісагентства

 http://dklg.kmu.gov.ua

Начальник Львівського ОУЛМГ Тирчик А.Б. з робочою поїздкою відвідав ДП „Бібрський лісгосп”

20-21 листопада 2013 року з лісівниками ДП"Бібрський лісгосп" проводив робочі зустрічі начальник ЛОУЛМГ Андрій Тирчик.

Директор ДП "Бібрський лісгосп" Володимир Борщ надав детальну інформацію фінансово-економічного стану підприємства, основних напрямків його роботи на майбутнє в питаннях ведення лісового господарства, лісокультурного виробництва, вирощування якісного декоративного садивного матеріалу, втілення передових технологій лісозаготівель, переробки деревини, будівництва та утримання лісовозних доріг.
Оглянувши побудовану в Старосільському лісництві лісовозну дорогу начальник управління порекомендував облаштувати майданчики для стоянки автомобілів відпочивальників та грибників.
В ході поїздки також були оглянуті садиби Суходільського, Свірзького, Перемишлянського та Брюховицького лісництв, нижній склад та автоколону лісгоспу, проведено вибіркові перевірку стану ведення технічної документації, оглянуті тепличні господарства, відділення зеленого живцювання , шкільні відділення по вирощуванню декоративного садивного матеріалу та плантації ягідних.
Начальник управління вказав на конкретні недоліки в роботі окремих підрозділів підприємства, надав практичні рекомендації по підвищенню ефективності виробничих процесів на нижньому складі та вивезенні деревини, веденню технічної документації, підготовці насіння хвойних порід до висіву, вирощуванню садивного матеріалу із закритою кореневою системою, підвищенню ефективності електронного обліку деревини, збільшенню об'ємів реалізації декоративного садивного матеріалу.
Було обстежено лісові культури 2012 року в кв.45 вид.7 пл.0,6 га , 2013 року в кв.45 вид.5.2 пл.1,0 га та 2013 року в кв.23 вид.8 пл.1,9 га Перемишлянського лісництва.
Рекомендовано провести доповнення цих культур, додатковий догляд за ними в зв'язку з погодніми умовами та ввести в склад культур породи – інтродуценти. Рекомендовано при створенні лісових культур проектувати нові схеми змішування порід з вводом інтродуцентів, зокрема дугласії Мензіса та метасеквойї китайської, та створення культур дуба звичайного методом шпигування жолудем.
Особливо було наголошено на посиленні охорони лісу від самовільних рубок, крадіжок лісопродукції, пожеж та засмічення лісових насаджень побутовими відходами.
По підсумках поїздки накреслено план заходів по виправленню виявлених недоліків з вказанням конкретних термінів і виконавців та заходів по впровадженню рекомендацій
І доручень, висловлених в ході робочої поїздки.

На завершення робочої поїздки начальник обласного управління Тирчик А.Б. побажав працівникам лісгоспу здоров'я та плідної праці на благо нашого українського лісу.

                                                                                                                                             Прес-служба лісгоспу

На сторожі лісового порядку.

Ліс, як і інші природні ресурси, є багатством держави, і ми всі повинні примножувати і охороняти ці багатства. Та нажаль, це усвідомлюють не всі.
Часто після виїзду до лісових масивів на відпочинок чи з іншими цілями несвідомі громадяни залишають після себе засмічені побутовими відходами, після гулянок, лісові поляни, купи сміття, вивезеного до лісу із сіл і міст району, напризволяще покинуті непогашені вогнища, кинуті в лісову підстилку тліючі недопалки цигарок, розорені домівки лісових мешканців, самовільно зрізані дерева, знищені лісові знаки, квартальні стовпи, шлагбауми і інші неподобства.
Таким особам варто знати – не все проходить безкарно!
Для попередження і присікання таких дій створено в лісгоспах рейдові бригади, які утворені із спеціалістів лісгоспів, керівництва лісництв, працівників міліції і інших природоохоронних служб.
Рейдова бригада ДП „Бібрський лісгосп" проводить рейди не тільки в межах лісів лісгоспу, але й у мисливських угіддях, а також маршрути рейдів проходять і через населені пункти в цілях виявлення лісопорушників „різних мастей" і браконьєрів.
Отже зустрітись із нами можна будь-де і будь-коли несподівано і не прогнозовано.
Тож не варто виходячи до лісу порушувати лісове законодавство, а саме:
- дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісі не тільки під час пожежонебезпечного періоду, але й в усі дні сухої і вітряної погоди;
- не смітіть у лісі;
- не порушуйте спокій лісових мешканців, не руйнуйте їхніх домівок, особливо в період гніздування птахів і виведення малят звірами, особливо забороняється вигул собак в мисливських угіддях без дозволу на це від контролюючих органів;
- не пошкоджуйте лісові знаки і інше державне майно в лісових угіддях;
- не рубайте і не пошкоджуйте самовільно дерев;

При виході до лісу будьте культурними і свідомими громадянами!
У цьому випадку до Вас не буде претензій від лісової охорони.
Ліс гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте, йому самому потрібна безкорислива допомога. Він не може сам захистити своїх багатств.

Бережіть природу, і Вам будуть вдячні майбутні покоління!

Інженер охорони і захисту лісу   ДП „Бібрський лісгосп" М. М. Мотичак

Заготівля лісового насіння

Майбутні гектари лісових насаджень починаються із заготівлі якісного лісового насіння.
Це питання особливо актуальне восени, коли лісівники проводять планові заготівлі лісового насіння.
За 10 місяців біжучого року державним підприємством „Бібрське лісове господарство" заготовлено 3871 кг насіння, що становить 131% до плану.
Жолудя дуба звичайного заготовлено 3100 кг при плані 2500 кг, дуба північного – 650 кг при плані 400 кг, насіння модрини європейської – 26 кг при плані 2 кг.
Асортимент заготовленого насіння налічує 12 порід.
На об'єктах постійної лісонасіннєвої бази зібрано 3776 кг насіння.
Такі обсяги заготовленого лісового насіння допоможуть навесні забезпечити лісництва власним садивним матеріалом, до того ж високоякісним.

Інженер лісових культур ДП"Бібрський лісгосп" Дмитрах Т.А.

Завдання по сертифікації лісів виконано

Нами згідно міжнародної системи сертифікації лісів FSG було закуплено 5-ть сертифікованих костюмів для вальників лісу. Працівники забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту. Отримано дозвіл Держгірпромнагляду експлоатувати кран ККС-10. На підприємстві проводиться щоденна робота щодо створення працівникам підприємства безпечних і здорових умов праці, підведення рівня культури виробництва.

Головний спеціаліст з ОП і ТБ Войцехівський М.М. 

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПЕРЕМИШЛЯНЩИНИ!

Із жовтня місяця по лютий в мисливських угіддях Перемишлянського району розпочато облавне полювання на ратичкових диких тварин.
Просимо жителів району бути обережними при знаходженні в лісових масивах у вихідні дні в зв'язку із посиленням небезпеки нещасних випадків.

 

Мисливствознавець
ДП „Бібрський лісгосп"                                                                                                         Вільховський М. С.

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.