Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

Охорона лісу

Інформація про виявлені державною лісовою охороною лісопорушення

по ДП "Бібрський лісгосп" станом на 01.04.2018 р

№ з/п Назва лісництва Назва населеного пункту Реєстраційний № протоколу Обсяг, м3 Збитки, грн. Примітка
1 Суходільське с.Суходіл 0011 від 04.01.2018 р. 0,03 399,28 Сплачено добровільно
2 Суходільське с.Ходорківці 0012 від 29.01.2018 р. 1,35 9684,86 Направлено для добровільної сплати
3 Старосільське с.Будьків 0001 від 04.01.2018 р. 0,03 399,28 Сплачено добровільно
Старосільське  с.Старе Село  0016 від 22.03.2018 р  0,5  3179,65  Направлено для добровільної сплати
5 Свірзьке с.Любешка 0026 від 21.03.2018 р. 0,76 2211,00 Передано в поліцію
6 Свірзьке с.Любешка 0041 від 22.03.2018 р. 0,91 4928,00 Передано в поліцію
7 Перемишлянське с.Боршів 0031 від 27.03.2018 р. 0,11 342,28 Направлено для добровільної сплати

Інформація про виявлені державною лісовою охороною лісопорушення по ДП «Бібрський лісгосп» станом на 01.04.2018 р

Станом на 01.04.2018 року державною лісовою охороною лісгоспу виявлено 7 випадків самовільної рубки дерев загальним об’ємом 3,69 м3, сума збитків становить 21144,35 грн..

Оплачено добровільно лісопорушниками збитки по 2 протоколах  на загальну суму 798,56 грн.

Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Бібрський лісгосп» станом на 01.04.2018 р

Станом на 01.04.2018 р. рейдовою бригадою ДП «Бібрський лісгосп» проведено 10 рейдів по охороні лісу від незаконних рубок.

В результаті проведеної роботи складено 7 протоколів за незаконну рубку на 7 лісопорушників загальним об’ємом 3,69 м3, сума збитків становить 21144,35 грн..

Звіт по охороні та захисту лісу за 2017 рік

Рух справ по охороні лісу за 2017 рік

Рух справ по охороні лісу за 2016 рік

Лісокради не сплять навіть напередодні свят

Новий рік, незабаром Різдво, однак це не спиняє окремих людей йти потайки до лісу та незаконно проводити вирубку дерев.

В ході проведення рейду 05. 01. 2016 року рейдовою бригадою в складі лісничого Свірзького лісництва ДП «Бібрський лісгосп» Матяшовського М. В., помічника лісничого Свірзького лісництва Михаліни Р. Л., мисливствознавця ДП «Бібрський лісгосп» Гузара Р. В. в кварталах 8 – 9 Свірзького лісництва було виявлено свіжі сліди автомобіля. При огляді насаджень виявлено 8 свіжозрізаних дерев дуба, граба та ясена. Проведеним оперативним розслідуванням виявлено, що сліди автомобіля з місця незаконної рубки ведуть до житлового будинку громадянина М. в с. Серники.

images миПрацівники лісової охорони зайшли на подвір’я цього громадянина та побачили білий мікроавтобус, з якого вивантажувалась деревина. Про даний факт було повідомлено працівників поліції.

Громадянин М., який спочатку підтвердив факт вчинення лісопорушення, змінив поведінку – закрив браму на подвір’я, відмовився від жодних пояснень та не допустив до обміру деревини працівника поліції та працівників лісової охорони.

Працівниками лісової охорони проведено обмір пнів зрізаних дерев, складено акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства. Матеріали по даному факту направлені на розслідування в поліцію Перемишлянського району.

ДП «Бібрський лісгосп» буде вдячний громадськості за сприяння в розслідуванні даного факту незаконної вирубки лісу та притягнення до відповідальності винних осіб.

Головний лісничий

ДП «Бібрський лісгосп» М. І. Пилипів  

Культура людини - у її діяннях!

 U Hmelnickomu provedut fleshmob zi zbirannya naybilshoyi kilkosti smittya za sekundu 1 2015 03 24 11 58 14Чи часто ми замислюємося над ти чому на околиці села опустіло лелече гніздо, висихають лісові джерела, засмічені ліси і річки. А може в цьому і є кожного з нас провина.

Надходять Новорічні і Різдв’яні Свята. Тепла і безхмарна погода сприяє тому, щоб привести свої оселі і подвір’я до належного стану. Тому жителі наших міст і сіл влаштовують прибирання своїх осель і садиб, і багато хто зібране сміття вивозить і викидає в лісові масиви. Часто ми бачимо чимало сміття вздовж доріг, в лісах , на берегах річок.

Внаслідок таких дій наших громадян в лісових масивах створюються стихійні сміттєзвалища і засмічення лісових ділянок побутовими відходами.

Державна лісова охорона ДП «Бібрський лісгосп» веде боротьбу із цим явищем шляхом проведення рейдів і виявлення подібних порушень.

Відповідно до статті 73 КУпАП засмічення лісів відходами – тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак не лише штрафи повинні бути пересторогою для порушників.

Любов до лісу, до природи тісно пов’язані з поняттям – батьківщина. На жаль це слово рідко ми згадуємо в своєму житті. Поведінку в суспільстві, в природі необхідно виховувати змалечку. Чарівний світ природи, п’янкий запах конвалій, спів солов’я закарбовується в нашому серці з дитинства. Це наш духовний світ, який ми повинні берегти і передати нашим нащадкам.

Головний лісничий

ДП «Бібрський лісгосп» М. Пилипів

Бережи природу! Будь патріотом!

P5212794Навіщо вивозити сміття на спеціальне сміттєзвалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в лісі абсолютно задарма? Напевно цим керуються люди, які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища. Для того, щоб знищити ліс, не обов’язково його вирубати – можна просто його засмітити. Прикро усвідомлювати, що безлад, створений людьми сьогодні, залишить вагомий негативний слід на багато років вперед.

Важко і прикро дивитися на таке варварське ставлення до лісу. Він може вистояти проти будь-якого лиха, однак проти людини – безсилий. Людина може знищити ліс, завдати колосальних збитків природі і майбутньому поколінню.

Берегти ліс, не завдавати йому шкоди, не смітити – істини відомі кожному. Чому ж про них так часто забувають?

Коли на кожному кроці наші діти бачитимуть знущання над природою, то в результаті звикнуть до цього і вважатимуть, що так потрібно.

Тим, хто везе сміття до лісу слід також пам’ятати:

- засмічення лісів відходами тягне за собою накладення адмінштрафів. Порушникам відповідно до статті 73 адміністративного кодексу України загрожує штраф від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Та найбільш важливо усвідомити кожному, що наша країна – це наша домівка. І берегти природу це також патріотизм. А патріотом України повинен бути кожен, хто вважає себе українцем.

Інженер охорони і захисту лісу М. Мотичак

Захист лісу.

            Захист лісів від шкідників та хвороб – важливий напрямок лісогосподарської діяльності. В зоні інтенсивної лісогосподарської діяльності заходи з попередження розвитку небезпечних хвороб та масового розмноження потенційних шкідників лісу забезпечують охорону та покращення якісного складу лісових ресурсів.

            Пріоритетним напрямком діяльності лісозахисної служби є розробка і впровадження біологічних засобів і методів боротьби із шкідливими комахами та хворобами лісу. Такі засоби не шкідливі для довкілля і застосовуються в лісах, де використання хімічних методів боротьби заборонено. В організації служби захисту лісів велику допомогу надає Львівське державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Львівлісозахист».

            Пропаганда захисту лісів здійснюється через працівників державної лісової охорони, інженерно-технічних працівників лісового господарства, природоохоронних організацій із залученням преси.

            Загальна площа осередків шкідників та хвороб лісу в насадженнях ДП „Бібрський лісгосп” станом на 1 січня 2012 року становить 38 га, в тому числі: хвороб лісу – 38 га.

            Для здійснення робіт по проведенню винищувальних заходів боротьби в осередках шкідників лісу при Львівському державному лісонасіннєвому центрі створено механізований аерозольний загін, який укомплектований аерозольним генератором УАР-01. Аерозольна технологія забезпечує високу біологічну ефективність при зниженій нормі витрати пестициду, що в певній мірі значно підвищує економічний ефект робіт.

            Станом на 1 січня 2015 року на території лісгоспу всихання лісів не виявлено.

Охорона лісу.

            Проблема охорони лісів від пожеж – одна з найбільш складних, які вирішуються працівниками лісового господарства всієї України і в Львівській області зокрема.

            Значне підвищення пожежної небезпеки в лісах зумовлюється стрімким зростанням відвідуваності населенням лісових масивів. Для підвищення рівня пожежної безпеки потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення по питаннях збереження лісів і дотримання встановлених норм і правил пожежної безпеки в лісах, правильно організовувати використання лісів для масового відпочинку населення в цілях зменшення неорганізованого припливу людей в ліс підвищуючи пожежну безпеку, а також проводити міроприємства по посиленню протипожежної охорони в місцях масового відпочинку.

            Згідно діючого законодавства порушення «Правил пожежної безпеки в лісах», а також знищення або пошкодження лісу в результаті підпалу, або необережного поводження з вогнем відносяться до лісопорушення. Винні в порушенні «Правил пожежної безпеки в лісах» підлягають штрафу, що накладається в адміністративному порядку. Якщо порушення цих правил несе за собою знищення або пошкодження лісу, винуватці притягаються до адміністративної відповідальності і крім цього несуть матеріальну відповідальність в розмірі відшкодування вартості нанесеної шкоди лісовому господарству.
            Найбільш пожежонебезпечними лісові масиви, де проростають штучні та природні насадження хвойних порід.

            Питання охорони лісів від самовільних рубок перебувають на постійному контролі лісгоспу.

            З ініціативи Львівського ОУЛМГ Головою Львівської обласної державної адміністрації видано розпорядження від 8 серпня 2008 року №800/0/5/-08 "Про додаткові заходи щодо збереження лісових ресурсів області", сесією Львівської обласної ради прийнято рішення від 2 грудня 2003 року №187 "Про заборону вирубки ялиці білої на новорічні ялинки".

            В 2011 році по підприємству зареєстровано 154 м3 самовільно зрубаної деревини.

            Матеріали по самовільних рубках направлені в правоохоронні органи для розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Одними з причин поширення незаконних рубок є:
- низький життєвий рівень населення;
- існування організованих угрупувань, які систематично займаються розкраданням лісових ресурсів;
- велика кількість пилорам, які є споживачами незаконно добутої лісопродукції;

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.