Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

Боротьба з корупцією

- Постанова ВРУ "Про прийняття за основу проекту Закону України про засади запобігання і протидії корупції в Україні";

- Закон України "Про засади запобігання та протидії корупції ";*

- Закон України "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень" (втратив чинність на основі Закону України № 2808-VI.);

- Конвенція Організації Об'єднаних Націй "Проти корупції";

- Закон України "Про ратифікацію Конвенції Організації Об'єднаних Націй проти корупції";

- Указ Президента України "Про Концепцію подолання корупції в Україні "На шляху до доброчесності";

- Розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції подолання корупції в Україні "На шляху до доброчесності" та державної антикорупційної політики на період до 2011 року";

- Міжнародний документ "Додатковий протокол до Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (ETS 191)";

 

 

 - План основних заходів з виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупці на 2011-2015 роки

ПЛАН 2011-2015 рр..xls

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

  За матеріалами прокуратури Львівської області за 2012 рік притягнено до адміністративної відповідальності майстра лісу Суходільського лісництва ДП «Бібрське лісове господарство» Хамуляка Івана Івановича.
Хамуляк І.І. перебуваючи на посаді майстра лісу Суходільського лісництва ДП «Бібрське лісове господарство», будучи посадовою особою органу державної влади, уповноваженою на виконаннях функцій держави, порушив встановлені законом обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, встановлені п.1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме: з 02.03.2010 р., часу прийняття на посаду майстра лісу Суходільського лісництва ДП «Бібрське лісове господарство», одночасно займався підприємницькою діяльністю (здійснював торгівлю продуктами в магазині с. Суходіл Перемишлянського району), перебуваючи з 12.09.2001 р. на податковому обліку, як фізична особа підприємець, тобто вчинив корупційне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Перемишлянський районний суд Львівської області від 19 червня 2012 року, постановив: визнати винним Хамуляка І.І. у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 50 (п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн. 00 коп.) в дохід держави.
Стягнути з Хамуляка І.І. в користь держави отриманий дохід від підприємницької діяльності в сумі 1383 (тисячу триста вісімдесят три) грв. 00 коп.
Наказом по ДП «Бібрське лісове господарство» від 16.07.2012 р. № 68-к Хамул яка І.І. звільнено з роботи.

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.