Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

Майбутнє наших лісів

В Бібрському лісгоспі на даний час закінчені весняні лісокультурні роботи. Проведено технічне приймання лісових культур, посівів в розсадниках, шкілках, зелене живцювання.

Одним з основних завдань лісівників є відновлення та вирощування високопродуктивних лісів. Для вирощування лісів потрібно високоякісне насіння та добрий садивний матеріал з покращеними генетичними властивостями.

Щорічно лісгосп заготовляє 4-5 тонн лісового насіння, яке в подальшому висівається в розсадниках. З цією метою в кожному лісництві функціонує мережа лісових розсадників, теплиць де вирощується біля 500 тис. сіянців та 20-30тис. саджанців.

Напередодні в лісгоспі проведено огляд лісових розсадників, шкілок, теплиць, а також садиб лісництв.

Під керівництвом директора лісгоспу Борща В.Б. та головного лісничого Пилипіва М.І. лісничі та помічники лісничих оглянули вирощування садивного матеріалу в кожному підрозділі. Активну участь в огляді лісорозсадницького господарства взяв головний лісничий Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Целень Я.П.

Всі лісничі презентували перед колегами свої здобутки у вирощуванні садивного матеріалу. На розсадниках можна було побачити весняні сходи та 1-2 річні сіянці дуба звичайного, дуба червоного, бука, смереки, липи, плодових дерев таких як алича, черешня, абрикос, які в майбутньому будуть висаджені в наших лісах. Поряд з сіянцями милують око шкільні відділення та відділення де проводиться зелене живцювання. В цих відділеннях є великий асортимент порід, як для потреб лісу так і для садово-паркового господарства. Зокрема тут можна побачити модрину, смереку, різні види туї, кипарисовиків, самшиту, спіреї, гібіскуса, кедра, псевдотсуги, бірючини, форзиції і навіть виноград різних сортів. Всі ці творіння рук лісівників в майбутньому будуть висадженні в лісі, а також прикрашати наші парки, сквери та оселі жителів міст та сіл.

Понад 150 тисяч сіянців шпилькових порід такі, як модрина та смерека вирощується в теплицях в контрольованому середовищі, що дає можливість отримати високоякісний садивний матеріал. Поряд з модриною та смерекою в лісгоспі започаткували вирощування ялиці білої та псевдотсуги тисолистої.

Восени 2017 року введений в експлуатацію лісовий розсадник в Брюховицькому лісництві. Введення в експлуатацію цього розсадника дає змогу повністю забезпечити Брюховицьке лісництво садивним матеріалом.

При огляді об’єктів відбувалася жвава дискусія та обговорення побачених результатів праці. Лісничі обмінялися своїм досвідом у вирощуванні садивного матеріалу, застосування засобів захисту, стимуляторів росту, впровадження механізації по догляду за посівами.

Добрі успіхи у вирощуванні садивного матеріалу є у Суходільському лісництві – лісничий Братасюк О.Б., Брюховицькому лісництві – лісничий Ляска Д.К., Свірзькому лісництві – лісничий Іванішин А.Я., Романівському лісництві – лісничий Михаліна А.Л. Необхідно до їхнього рівня підтягуватися Перемишлянському лісництву – лісничий Голод І.З. та Старосільському лісництву – лісничий Яворський І.М.

Підбиваючи підсумки огляду головний лісничий Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Целень Я.П. відмітив позитивні зміни у вирощуванні садивного матеріалу, відношенні працівників до своєї роботи, а також наголосив на впровадженні нових технологій, застосування техніки, засобів захисту рослин та культурі виробництва.

    Нижче подано фото звіт огляду

Головний лісничий М.І. Пилипів

20180531 111740

20180531 112157

IMG 0929

IMG 0864

IMG 0843

IMG 0830

IMG 0811

IMG 0787

IMG 2060

IMG 29759c585bca019970d1c5411ee318fa V

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.