Ласкаво Просимо

prapor1

Корисні посилання

 15151

dklg1

ban3

ban2

lvivlis

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РДА

 

https://ic.fsc.org/

 

ДП «Бібрський лісгосп» повідомляє, що має можливість реалізувати насіння модрини європейської.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

 

 

 

На Львівщині проведено обласний конкурс на краще учнівське лісництво

19 квітня 2018 року Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України на базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв.

19042018 f3

З вітальним словом до учасників виступили: начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнека Анатолій Михайлович, перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Целень Ярослав Павлович, директор Львівського обласного еколого-натуралістичного центру Кийко Андрій Олександрович, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Леонід Семенович.

 

19042018 f2

19042018 f8

В конкурсі змагалися 18 шкільних лісництв області.

Учнівські лісництва представили: виставку-презентацію досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

В журі працювали науковці Львівського Національного лісотехнічного університету України: завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Леонід Семенович, доцент кафедри лісової таксації Хомюк Петро Григорович, доцент кафедри лісових культур та лісової селекції Жмурко Сергій Васильович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісівництва Тереля Іван Петрович, доцент кафедри ландшафтної архітектури Дудин Роман Богданович та педагоги Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами та подяками Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, кубками та цінними подарунками:

І місце

Учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №4

19042018 brody 1 misce

ІІ місце

- Учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІст. Сколівського району

- Учнівське лісництво Сколівської академічної гімназії

 

ІІІ місце

- Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І-ІІІст. №14

- Учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ» Перемишлянського району

- Учнівське лісництво Тухлянського НВК «СЗШ-гімназія» Сколівського району

- Учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІст. Пустомитівського району


Колектив Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №4 буде представляти Львівську область у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв у вересні 2018 року в м. Суми.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства вітає всіх учасників та переможців конкурсу!

Львівське ОУЛМГ

ПОВОДЬТЕСЯ ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ У ЛІСІ!

180418«Ліс наше багатство. Бережіть ліс від пожеж!» - це гасло відоме всім з дитинства. Але, проте, рік у рік на території України спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони в такі періоди особливо напружений час.

Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі пустощі з вогнем.

Пожежа здатна перетворити мальовничі місця відпочинку в попелища з обвуглілими стовбурами. Те, що створювалося природою протягом багатьох років, може миттєво загинути від вогню.

Для того, щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися вимог пожежної безпеки, та завжди пам'ятати про кілька найголовніших правил:

-  вогнища можна розпалювати тільки в тих місцях, де немає хвойного молодняку чи чогось іншого, що може загорітися, а в пожежонебезпечний період заборонено розпалювати багаття будь-де;

-  якщо ви розводите вогнище, то місце, де воно буде, необхідно навколо обкопати, а коли ви вже збираєтесь піти, вогонь необхідно старанно загасити за допомогою землі, піску або води;

-   потрібно слідкувати, щоб не було розлітання іскор від вогнища;

-  забороняється кидати не загашеними недопалки чи сірники, це може призвести до жахливих наслідків;

-  забороняється залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я та інше сміття;

-  в пожежонебезпечний період заборонено в'їжджати на територію лісового фонду будь-якими транспортними засобами.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність.

Шановні громадяни! Вирушаючи на відпочинок пам'ятайте про дотримання правил поведінки в лісі, на воді чи в інших місцях, які ви обираєте.

Не смітіть у лісі!

Поводьтеся в лісі тихо! Ліс - це домівка тварин, а ми - гості у цій домівці! То ж будьте культурними гостями!

Будьте виховані і обережні, і тоді відпочинок на природі залишить вам тільки приємні спогади!

 

Прес-служба лісгоспу

Весняні турботи лісівників лісгоспу

В лісах Бібрського лісгоспу активно продовжується акція Майбутнє лісу в твоїх руках. Зважаючи на погодні умови лісівники активно проводять роботи по відновленню лісів. Зокрема 13 квітня 2018 року журналісти телеканалу «Перший західний» ознайомились з роботою лісгоспу.

Вони побачили посадку лісу в Свірзькому лісництві. На місці похідного грабового деревостану тут виросте дубовий ліс. За доброю традицією до посадки активно долучились учні Свірзької школи, працівники Перемишлянської районної державної адміністрації та ради, колектив Свірзького лісництва. Під керівництвом лісівників 1,5 га (5300 шт) зрубу було заліснено дубом за кілька годин. Поряд з дубом було висаджено липу, котра є добрим медоносом, а також черешню, яка крім деревини буде кормом для пернатих друзів.

Оцінюючи роботу директор лісгоспу Володимир Борщ зазначив, що збереження та відновлення лісів, охорона природи є спільною справою лісівників та громадськості.

Помандрували журналісти дальше в Суходільське лісництво де побачили жваву працю учнів Суходільської школи та лісівників.

Учні проводили посадку сіянців в пакети, які дадуть змогу виростити посадматеріал з закритою кореневою системою і проводити посадку протягом всього вегетаційного періоду.

Поряд працівники лісництва викопують посадматеріал, накривають теплицю для вирощування хвойних порід в контрольованому середовищі. Проводять черенкування декоративних порід.

Загалом для лісівників гаряча пора, адже лісовідновлення необхідно провести в біжучому році на площі 120 га., з них на суцільних зрубах похідних деревостанів треба посадити 50 га лісових культур дуба звичайного та модрини європейської. За 2 тижні квітня посаджено понад 30 га культур і до 20 квітня планується завершити всю посадку.

На площі 70 га проводяться заходи по природному відновленню корінних деревостанів бука.

Для того щоб виростити хороший ліс необхідно мати добрий посадматеріал, якого треба чимало. В лісових розсадниках, в яких кипить зараз робота, буде вирощено понад 500 тисяч штук посадкового матеріалу.

Добрими помічниками лісівників є підростаюче покоління. До відновлення лісу, робіт в розсадниках, шкілках лісівники залучають учнів шкіл та шкільних лісництв, які радо приймають участь в цих заходах .

В біжучому році Бібрський лісгосп започатковує акцію «Вирости свою ялинку». Учням шкіл буде роздано по одному сіянцю смереки, який вони зможуть висадити вдома. Доглядаючи за цією маленькою смерекою, діти виростять за кілька років свою ялинку.

Мандруючи дальше лісовими дорогами журналісти побачили, як проводиться очистка придорожніх лісів від сміття, сухостійних та аварійних дерев в Старосільському лісництві, як готується та відновлюється відпочинкова зона «Діброва», на якій завжди багато відпочиваючих.

Загалом весною роботи в лісівників чимало. Висаджуються нові ліси, вирощується посадковий матеріал, прибираються ліси та місця відпочинку, озеленюються виробничі об’єкти та населенні пункти. До цих робіт ми запрошуємо всіх бажаючих, які хочуть посадити своє дерево чи прибрати свій куточок лісу.

Головний лісничий Пилипів М.І.

DSC05940

DSC05943

DSC05950

DSC05937

DSC05955

DSC05957

DSC05917

DSC05927

У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, - Володимир Бондар

Днями за авторства народних депутатів України – членів Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин у Парламенті зареєстровано низку законопроектів, спрямованих на забезпечення фінансування лісового господарства, ефективного його ведення та посилення охорони лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Зокрема, чотири законопроекти (реєстр. № 8246, 8238, 8239, 8240) розроблено та зареєстровано з метою створення Державного фонду розвитку лісового господарства.

Зазначений Фонд утворюватиметься у складі спеціального фонду Державного бюджету України. Джерелами формування Державного фонду розвитку лісового господарства є: 

- частина рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої від рубок головного користування; 

- добровільні внески юридичних та фізичних осіб; 

- інші надходження, визначені законом про Державний бюджет України.

Кошти Державного фонду розвитку лісового господарства спрямовуватимуться на фінансове забезпечення заходів з:

1) відтворення лісів, створення полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень, в тому числі в південно-східному регіоні України;

2) охорони (у тому числі від пожеж) і захисту лісів, придбання протипожежної техніки і обладнання;

3) поліпшення якісного складу лісів та збереження біорізноманіття в лісах;

4) лісовпорядкування (базове, безперервне) та інші проектно-вишукувальні роботи, ведення державного лісового кадастру, обліку та моніторингу лісів; 

5) створення лісових розсадників, придбання обладнання та вирощування в лісорозсадниках лісового і декоративного садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

«Завдяки народним депутатам з аграрного комітету та іншим депутатам ми напрацювали та зареєстрували законопроекти, які допоможуть забезпечити фінансування галузі. Це вкрай необхідно для подальшого реформування», - повідомив Володимир Бондар.

Окрім того, метою проекту Закону № 8242 є врегулювання місця дії заборон, встановлених частиною четвертою статті 39 Закону України «Про тваринний світ», відновлення балансу між господарською діяльністю та природоохоронними заходами, зокрема, створення сприятливих умов для розмноження диких тварин.

Завданнями законопроекту є встановлення заборони проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою не тільки у конкретно визначений період часу (з 1 квітня до 15 червня), а й у визначених місцях розмноження диких тварин згідно з частиною першою статті 39 Закону України «Про тваринний світ».

Ще одним законопроектом № 8241 пропонується внести зміни до законодавства щодо забезпечення ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

Зокрема, передбачено розмежування функції державної лісової охорони від господарської діяльності, а також визначення основних функцій та повноважень лісової охорони власників лісів і постійних лісокористувачів.

Також законопроектом передбачається внесення змін до Лісового кодексу України, якими забезпечуватиметься здійснення національної інвентаризації лісів. Це, у свою чергу, дозволить забезпечити органи державної влади та суспільства в отриманні статистично обґрунтованої інформації про кількісні та якісні показники стану та динаміки лісів в державі, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу довкілля, міжнародної звітності про ліси за допомогою вибіркової інвентаризації математико-статистичним методом.

«Прийняття цих законопроектів – це перші кроки до реформування галузі. На законодавчому рівні це забезпечить проведення національної лісової інвентаризації, започаткування розмежування функцій, створення дієвої системи охорони лісів від незаконних рубок. Прийняття змін до законодавства забезпечить збільшення лісистості України та екологічну стабільність нашої держави», - наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

 

Законопроекти:

#8246

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63810

#8238

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63801

#8239

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63802

#8240

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63803

#8242

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63805

#8241

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63804

dklg.kmu.gov.ua

ДОДАТКОВІ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 2 КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ДЕРЖАВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 2 КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ДЕРЖАВНИМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ (ПОСТІЙНИМИ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ) ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ 27.04.2018.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА АУКЦІОННИХ ТОРГІВ: М.ЛЬВІВ, СТРИЙСЬКИЙ ПАРК 14, В ПРИМІЩЕННІ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ.

auk2018

Наголошуємо, що обов’язковою умовою участі в аукціоні з продажу необробленої деревини є наявність дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

УСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОПОНОВАНОЇ ДЛЯ ПРОДАЖУ ЛІСОПРОДУКЦІЇ ЗНАХОДИТЬСЯ НА САЙТІ БІРЖІ.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ УЧАСНИКІВ РИНКУ ДЕРЕВИНИ – ПЕРЕРОБНИКІВ ДЕРЕВИНИ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В АУКЦІОННИХ ТОРГАХ.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ.


Відділ лісових ресурсів, машин та 
технологій Львівського ОУЛМГ

ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНИМИ СВЯТАМИ!

1461604173.0014pasha 2

 

Шановні колеги!

 З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров"я і добробуту! Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енегрію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

 

Христос воскрес- квітує Україна,

Наш край в веснянім маєві чудес,

Звучить медово мова солов"їна.

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

 

                   З повагою,

                    за дорученням колективу

                    директор ДП «Бібрський лісгосп» В.Борщ

ДП «Бібрський лісгосп»,
вул. В.Стуса, 44, м. Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.. 81220
Тел/факс 03 (263) 4-32-25, Е-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.